| zorro3691 a întrebat:

Am dat azi comanda la altex pe la ora 18:00 poate sa imi ajunga maine?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde la ce distanta esti de un magazin Altex. Poate ajunge maine dar mai sigur poimaine.

| zorro3691 explică (pentru Salontanul):

Sunt din Botosani

| Salontanul a răspuns (pentru zorro3691):

Pai puteai sa cumperi din magazin! Ai doua magazine in Botosani. Dupa parerea mea cel tarziu Sambata ajunge.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Comanda este data dupa orele de program, deci pregatirea ei incepe abia vineri, iar daca esti norocos, se poate trimite vineri dupa amiza, primindu-l luni sau marti.

| CristinaCMH a răspuns:

Nu,orice comanda ajunge in 2-3 zile lucratoare.