| DonMoldo a întrebat:

Am dat comanda de pe eMAG de niste produse si unele nu erau in cutie, probabil au uitat sa le puna. Am vorbit cu un operator de la eMAG si a spus ca vertifica si o sa ma anunte, a trecut deja o zi. Intrebarea e a mai patit cineva asa? Ati primit produsele inapoi?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, am mai patit. Nici nu mi-am batut capul, am facut retur si am comandat altul.

| mihai69 a răspuns:

Da.

| gabicoo a răspuns:

Pachetul trebuie verificat întotdeauna înainte de a plati curierul! Așa eviti țepele!
Mai poate fi o situație: produsele comandate au furnizori diferiți și vei primi restul produselor într-un alt pachet! Vei plati incà o taxă de curier în acest caz!

| nevermind1234 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat asta si comand mereu de la ei. De multe ori trimit produsele din depozite diferite si vin separat, uneori chiar si la o zi două distanță. Verifică in contul tau dacă nu cumva ai 2 awb-uri. Poate ai primit doar o parte din comandă iar restul urmează sa vină in curând

| DonMoldo explică (pentru nevermind1234):

E decat un singur awb nu sunt 2 si eu comand mereu de la ei asta e prima data cand mi se intampla. Si trebuia sa fie in acelasi pachet deoarece e un kit cu totul.

| nevermind1234 a răspuns (pentru DonMoldo):

Atunci suna la ei urgent si sa stea in telefon pana identifica problema. nu ca te sună mai târziu. nu e normal.

| danieldianys a răspuns:

Nu am intalnit niciodata o astfel de situatie. Iti recomand sa te tii de ei si sa utilizezi toate canalele de contact eMAG atat prin email cat si telefonic pana se rezolva. cere numar de inregistrare la cererea ta. Iata modalitatile de contact: https://www.telefoncontact.online/telefon-contact-emag-romania/