| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU. Daca am certificatul de garantie electronic, trimis de catre firma care asigura garantia nu trebuie sa il scot la imprimanta nu? Adica atunci cand va veni curierul sa ia produsul stricat ce imi va cere in afara de produs? Certificatul de garantie e electronic si cred ca il au si ei
Va rog am mare nevoie de raspunsuri ( Cei de la care am garantie sunt cei de la Depanero )
Am inteles ca imi va cere nu stiu ce chitanta sau bon fiscal, dar eu nu am decat produsul cu tt ce a avut el in cutie si niste hartiute care sunt de intalare si mai sunt unele dar nu stiu pentru ce

1 răspuns:
| maryus83 a răspuns:

In caz de defectiune produsul se trimite impreuna cu o copie dupa chitanta si certificatul de garantie in original