| αʅҽxƈσσʅʅ a întrebat:

Am facut o comanda https://www.inowgsm.ro/. Un touchscreen pentru un tel. Bun pana acum, dupa m au pus sa selectez metoda de livrare. Am dat ridicare din magazinul inow. Si acum nu stiu ce inseamna ridicare din magazinul inow, pentru ca nu cred ca exista un magazin in Ploiesti (orasul meu). Plus ca mi a venit pe mail un mesaj cu : Confirmare comanda. Iar pe el nu scrie nimic de confirmare. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| BigG a răspuns:

La livrare trebuia sa selectezi Curier rapid DPD. Scrie un email si spune-le sa iti modifice comanda

| αʅҽxƈσσʅʅ explică (pentru BigG):

Nu am inca 20 de lei in plus. Aia e faza. Cum adica ridicare din magazinul inow?

| BigG a răspuns (pentru αʅҽxƈσσʅʅ):

In Bucuresti ii magazinul de acolo trebuie sa il ridici