| anonim_4396 a întrebat:

În cât timp soluționează eMAG o cerere de modificare comandă după ce ulterior am schimbat număr de telefon și am uitat sa modific numărul meu pe site? Astăzi am comandat cu ridicare din easybox si numărul telefon este cel vechi, care nu este disponibil. Am tot cautat un număr de contact pentru eMAG și nu mai există decât soluționare prin e-mail. Le-am scris, dar pana se mișcă ei cred ca vor trimite coletul care are estimat de livrare luni. Nu știu ce sa fac în a aștepta să fiu cautat după 1 lună, sau sa refac comanda. Am plătit online, cu cardul.

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Într-adevăr cei de la eMag sunt un pic leneși când vine vorba de asistență pentru clienți, dar dacă nu îți răspund în timp util ar fi mai bine sa refaci comanda.

| anonim_4396 explică (pentru literallythesamebruh):

Am anulat, nu stau după ei. As vrea sa refac, însă asta după ce îmi primesc înapoi banii pentru actuala comanda.

| anonim_4396 explică (pentru literallythesamebruh):

Ai vreo idee în cât timp returnează banii? Sunt client eMAG de 7 ani, de vreo 5 ani fidel. Însă de 1 an plătesc numai cu cardul și prima data când se întâmplă să anulez.

| anonim_4396 explică (pentru literallythesamebruh):

Au returnat instant banii în cont. Merci.