| anonim_4396 a întrebat:

Am facut o comanda la rulez.ro, si nu am primit nici o confirmare. De-obicei, cand comand ceva de pe net, a doua zi primesc un apel pentru a confirma comanda, dar de data asta, nimic. Curierul ar trebui sa soseasca maine, daca intr-adevar au trimis comanda, dar nu stiu ce sa fac. Astept niste pareri de la cei care au mai cumparat de la ei, dar si de la altii.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2. In cat timp trimiteti produsul?

Excluzand weekendul, procedura este dupa cum urmeaza :

- Daca comanda ta vine pana in ora 3 pm, trimitem in aceeasi zi.

- Daca comanda ta vine dupa 3 pm, trimitem a doua zi.

| sticksulet a răspuns:

laughinglaughing
eu am facut comanda in februarie de o carte scrisa de jules verne si am primit-o in mai
laughinglaughing