| Valyasdfg a întrebat:

Am făcut o comanda pe joom și dacă dau să văd statusul comenzii îmi apar niște propoziții ex: comanda a fost preluată, așteaptă livrarea etc, ei bine... unele propoziții sunt de culoare neagra iar celelalte sunt gri, ce nu înțeleg să mă iau după cele negre sau cele cu gri încă nu s-a ajuns până la ele, de exemplu: coletul este pregătit pentru expediere (scris cu negru) si următoarea, coletul este livrat ( scris cu gri) asta nu înțeleg după ce să-mi dau seama ce se întâmplă cu coletul, pe unde e?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Este simplu, ce este scris cu negru este deja rezolvat, ce este cu gri... urmeaza sa fie rezolvat.
Deci, comanda a fost preluata de cei din deposit si urmeaza sa fie pregatita pentru livrare catre curier.
Asta inseamna mesajul, coletul fiind inca la ei in depozit!