Întrebare recomandată | RoooNiie a întrebat:

Am facut o comanda pe site-ul www.sportsdirect.uk.Din care 2 produse erau pe pre-order.Si vreau sa stiu daca imi vine pachetul fara produsele care erau pe pre-order. Dupa ce am comandat am primit acest mesaj:
Pre-Order. This item is not available for despatch until 12 October 2012. Your entire order will be held until this item is available. Personalised items will take a further 36 hours.
Va rog un raspuns rapid si dau funda+vot pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| oprescudorin11 a răspuns:

Din cate inteleg, produsul cerut de tine era insotit obligatoriu in oferta de altele.Pe care nu le vrei.Cam ambiguu, caci dupa data anuntata mai poti face o revocare in 36 ore. Cam asa inteleg eu.