| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un credit prin cetelem la eMAG, am luat produsul platesc rata si cetelemul ma suna sa trimit adeverinta de salariat ca dosarul nu e complet! daca nu trimit ce pot pati? eu pot plati lata prin pay-point

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal adeverinta trebuia depusa inainte la dosar, nu dupa.Adica nu-ti acceptau dosarul fara sa fie complet.Nu prea inteleg logica lor.

| doruviorel a răspuns (pentru darrio2007):

Eu cred ca vor sa ma agate cu panarama ala de card, dar vad ca rata o pot plati