| EuCareNuAmNicioTreabaCuElaSauEva a întrebat:

Sunt din iasi si nu stiu de unde sa imi iau niste blugi faini. am gasit la sprider niste blugi bej deschis, f. f. f. f. faini, dar mai vreau o pereche. nu mai sunt la acel magazin. Help! dau

Răspuns Câştigător
| Pavelll a răspuns:

Bine! Sper sa iti gasesti. Daca nu gasesti, o sa ma mai gandesc la niste magazine, am stat 3 ani in iasi si le cam stiu pe toate. Aaaaa si inca un magazin TACCO este in Carrefoure Era si in Carrefoure Felicia.
P.S: Fundita nu conteaza asa de mult, sper doar ca te-am ajutat cu magazinele acestea happy

4 răspunsuri:
| Pavelll a răspuns:

Incearca la magazinul "Salamandra" in hala centrala, sau la FOX, tot acolo.

| EuCareNuAmNicioTreabaCuElaSauEva explică (pentru Pavelll):

Voi cauta, iar daca ai dreptate primesti funda

| EuCareNuAmNicioTreabaCuElaSauEva explică (pentru Pavelll):

Ti-am dat funda pentru. ca imi place cum gandesti.
tot respectul

| Pavelll a răspuns (pentru EuCareNuAmNicioTreabaCuElaSauEva):

Multumesc!

| Pavelll a răspuns (pentru EuCareNuAmNicioTreabaCuElaSauEva):

Bine! Sper sa iti gasesti. Daca nu gasesti, o sa ma mai gandesc la niste magazine, am stat 3 ani in iasi si le cam stiu pe toate. Aaaaa si inca un magazin TACCO este in Carrefoure Era si in Carrefoure Felicia.
P.S: Fundita nu conteaza asa de mult, sper doar ca te-am ajutat cu magazinele acestea happy