| Daniel927492948 a întrebat:

Am luat un maiou de la New yorker pentru un amic dar este prea mare și acum vreau sa ma duc să-l returnez sau să-l schimb cu altceva de aceeași valuta. Mai am doar bonul, eticheta aceea de carton cu preturile la fiecare țară nu o mai am. Pot sa îl returnez?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bonul dovedeste ca ai cumparat tricoul de la ei. Deci il poti returna.

| and0ra a răspuns:

Atat timp cat ai bonul, eu zic ca poti, pentru ca ala e cel mai important, nu eticheta.