| Doana_Danielconstantin_1999 a întrebat:

Cat timp dureaza sa ajunga un produs comandat de la eMAG daca la ora 23:10 a ajuns in depozitul curierului traseu Craiova Filiasi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cine-l preia spre linia finala... posibil azi sa ajunga, posibil luni, ca sambata si duminica nu se lucreaza decat in coditii speciale de plata si nu cred ca s-a platit extra pentru asta.

| Raniaa a răspuns:

1-2 zile, depinde.

| teamleader a răspuns:

Daca coletul a fost expediat acum totul depinde de firma de curierat. Poti identifica coletul, ziua si ora aproximativa de livrare sunand firma de curierat si comunicandu-le numarul de identificare.