| Kely2820 a întrebat:

Daca vineri am comandat o pereche de ochelari vr de pe eMAG, sâmbătă au ajuns la curier, duminica nimic iar azi tot asa... Al treilea pas e sa fie in depozitul curierului, de sâmbătă pana azi nu a ajuns in depozitul curierului, ar trebui sa ma îngrijorez, cand ar trebui sa vina coletul?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu a ajuns pentru ca nu se lucreaza laughing)
Niciodata sa nu pui la socoteala weekend-ul (chiar daca scrie ca unele firme de curierat au program si sambata), pentru ca nu o sa se intample nimic in weekend, se fac livrari extrem de rar si mai ales daca esti din Bucuresti. Stai linistita ca de venit o sa vina, astazi cel mai probabil.