| Marius2S a întrebat:

Am nevoie și eu de ajutor cu ceva. Am pus o comanda pe Ekopiro și au trecut aproape 3 săptămâni fără sa primesc vreun semn de la ei. Cat timp ar putea sa mai întârzie comanda din experientele voastre?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Cam dubios site-ul asta. Uita-te la recenziile despre ei. Unii zic ca au luat teapa ca au platit si nu a ajuns nimic, unii spun ca le-a ajuns comanda incompleta, unii spun ca le-a intarziat mult comanda, unii spun ca se desfiinteaza firma, dar sunt si care spun ca au fost multumiti de comanda. Deci cred ca nu sunt prea seriosi si trimit comenzile asa cand si cum au chef. Oricum nu e prea legal ce fac, nu e legal sa cumperi asa usor petarde de pe net

2 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Ai sunat la ei sa ii intrebi?

| florin926481f a răspuns:

Site ok pana anul trecut cand au fost confiscate de politie 7 tone de articole pirotehnice de la ei, de atunci se duce in jos, preturi duble, nu ajung toate coletele.