| Xenoverse1 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au facut comenzi eMAG, azi am facut o comanda pentru un mp4 player si vreau sa stiu in cate zile apare la mine in oras.

Si mai am o intrebare, comanda vine direct la domiciliu sa trebuie sa ridic de la posta?

Dau funda la cel mai bun raspuns.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"in cate zile apare la mine in oras"

ne zici care e fabulosul tău oraș? - am mai intrebat (degeba)

| Xenoverse1 explică (pentru sierra1):

E Bistrita te-ai lamurit.

| sierra1 a răspuns:

"azi am facut o comanda pentru un mp4 player si vreau sa stiu in cate zile apare"

2 zile max

| mihai69 a răspuns:

Comanda vine la adresa pe care ai dat-o când ai cumpărat produsul.
Ca să vezi pe unde „călătorește" pachetul tău, vei primi în momentul când acesta e predat curierului un cod AWB pe care îl poți scrie în pagina de AWB tracking a acestuia și acolo vei vedea imediat, în timp real, locul unde se găsește.

| NuStiu06 a răspuns:

O sa vina la tine la domiciliu dacă ai optat pentru asta, dacă ai optat pentru livrarea la oficiul postal, va trebui sa mergi sa o ridici. In ambele situații o sa primești un mesaj in ziua respectiva. Poate dura între 2 și 7 zile, cam asa. Scuze ca te intreb, dar ce faci cu un mp4 player in 2019? laughing

| Xenoverse1 explică (pentru NuStiu06):

Nu pentru mine cumpar, mama mea asculta pe acest aparat.