| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare va rog: deja a trecut craciunul si ma gandesc ca vine ziua mamei mele. N-am nici o idee. Va rog sa ma ajutati. Cele mai bune raspunsuri vor primi fundite. Va rog e urgent!

7 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

A trecut? pe langa tine?

| DiannaDi a răspuns:

Uita-te prin bucatarie de ce ar avea nevoie. un prajitor de paine de exemplu...sau un aparat de facut cafea...sau un ceainic.impachetat frumos cu o fundita arata superb si e si util!

poti sa-i iei o bluza...sau fular cu manusi... ori un parfum happy sau sunt tot felul de seturi spray cu gel de dus.sau o cana pe care scrie"pentru cea mai buna mama"! sunt atatea idei care ar face-o fericita. poti sa-i iei si ceva din argint!

succes si sarbatori fericite:*

| stefycrazygirl a răspuns:

O bratarica, o felicitare facuta de tine, o bluza care stii ca i-ar placea, un CD, o poseta, o carte buna, o cutie de bomboane(ti-as recomanda cu cappucino), un ursulet de plus, un breloc cu numele ei.Depinde de buget!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A trecut Craciunul? Frate da mult am dormit aseara rolling on the floor tongue

| ScLiFoSeL a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi:

1. Un sort de bucatarie. Sau orice alt obiect care sa reaminteasca de gatit ori curatenie.

2. Daca tot vrei sa-i cumperi haine, cauta cateva articole din sifonier care-i plac ei foarte mult si uita-te la eticheta dupa marime si magazin.

3. Un buchet impresionant de flori. Sau o carte.

4. Lumanarile parfumate. Sau cani.

Ai putea sa-i faci o felicitare sau chiar o brosa.
Succes si mult noroc!

| beebee a răspuns:

Pai eu am luat o fotografie cu mama si cu mine cand eram bebelus si am tras-o la scaner si m-am dus la fotobaby sa o imprimez pe o foaie mai groasa. Apoi am cumparat o rama si...gata cadoul(m-a costat 12, 5 lei ). Mama a fost foarte incantata si i-a placut cadoul meu mai mult ca orice alt cadou pe care l-a primit vreodata, si mama nu e genul de persoana care sa zica numai sa te multumeasca. Apropo i-am mai luat si ghiocei dar asta era in februarie.
Oricum, tine cont de faptul ca nu trebuie sa ii cumperi ceva care sa coste mult, trebuie sa ii arati iubirea prin lucruri marunte. Gestul conteaza, iar pentru o mama acest lucru este cel mai important. Poti sa nu-i cumperi nimic si sa-i spui ca o iubesti foarte mult si mama va fi mai mult decat multumita, asta doar de nu cumva e o mama...

| dania2698 a răspuns:

O felicitare facuta cu dragoste de catre tine ar fi perfecta!