| aaaaaaaaaaaaa1234 a întrebat:

Am o mica problema, deci comandasem de pe eMag un produs si mi s-a spus ca vine astazi prin curier rapid.
Problema e ca nu am putut fi disponibil toata ziua. Am contactat eMag-ul, am contactat si firma de curierat si mi s-a spus ca se rezolva si livrarea se va amana.

Spre seara am observat ca am 3 apeluri pierdute de la curier.

So...ce e de facut? Va trebui sa contactez eu curierul sau va mai incerca tot el zilele astea?

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Contacteaza curierul.