| DantieR a întrebat:

Salut!
Am dat comanda de un card fizic de la compania Revolut. Livrarea se face prin FanCourier. Am avut niste probleme cu telefonul si nu am putut lua legatura cu curierul si atunci cand am reusit sa il sun, acesta mi-a spus ca s-a făcut retur la colet. Ce trebuie sa fac acum pentru a comanda din nou? Pe cine trebuie sa contactez?

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Dai pe profil la revolut, dupa pe ajutor si vezi jos ca ai suport (live chat). Vorbesti cu ei acolo si vezi ce si cum.