| Betty a întrebat:

Am plasat o comanda pe elefant.ro, a venit coletul insa cu alte carti decat cele pe care le-am comandat, desi factura din interiorul coletului era pe numele meu si cu cartile bune. Bineinteles ca am sunat si mi-au spus ca vor incerca sa afle daca au incurcat cartile mele cu ale altcuiva si ca vor "rezolva in cel mai scurt timp" plus ca vor reveni cu un telefon, ceea ce nu au facut inca. Intrebare: A mai fost cineva in aceasta situatie si cat timp a durat pana s-a rezolvat? Sau mai bine zis, s-a rezolvat?

1 răspuns:
| Ciubotaru_Daria_1971 a răspuns:

Sigur o sa iti rezolve problema, nu cred ca își permit sa Facă o greseala Asa de mare