| Okkultist a întrebat:

Sper sa ma ajutati si sa-mi raspundeti, deoarece am mare nevoie! Am sunat la un site si am zis: Pot face comanda, va veni in termen maxim de 2 zile? A zis da in principiu asta nu conteaza. Am comandat pachetul de carti de joc, in timp ce arata : Disponibil pe stoc in Romania si in Europa disponibil. Am dat comanda, am plasat-o... dupa cand am vazut ca nu mai este disponibil mi-am bagat piciorul ca in urma cu 30 de minute tot asa am patit. Si a zis sa revin maine cu un telefon la ora 9:30. Este chiar aberant, dar factura, si tot sunt plasate, ce credeti va ajunge? Numai in tara asta am patit asa ceva, organizati ca...

1 răspuns:
| Tamas_Ionutz_2000 a răspuns:

Nu cred ca va ajunge ca si eu am comandat un ceas cu 50 lei si am platit de 3 ori pretul si nu mi-a venit