| Roxba23 a întrebat:

Am pus o comandă pe Aliexpress si am confirmat ca am primit pachetul, dar nu l-am primit. Oare o sa îl mai primesc acum?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Lol, pai de ce puii mei ai facut asta? Atita vreme cit l-au trimis, ar fi normal sa mai si ajunga.

| Roxba23 explică (pentru GabiDumitrescu):

E prima dată când comand și nu am știut ce se întâmplă și cum funcționează.

| ynexistenta a răspuns:

Păi dacă pachetul e trimis, fiind pe drum ar trebui să ajungă.dar daca nu ajunge, adică dacă se pierde pe drum, poti sa-ti iei adio de la bani, nu ti se vor rambursa pentru ca ai confirmat că l-ai primit.asta e singura problema cu această confirmare pe care ai facut-o.acum roaga-te sa ajunga.