| Trefla91 a întrebat:

Am trimis un produs pe OLX si nu am primit banii cum sa procedez. A trecut o luna si imi apare ca produsul este in Resita, adresa gresita. dar nimeni nu mai m-a anuntat nimic. ce numar de contact stiti sau cum sa procedez.ms

Răspuns Câştigător
| BogdantheDreamer a răspuns:

Http://olx.ro/contact/

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Mai cumparati si vindeti pe OLX, Okazii, etc. si asa o sa patiti! Sunt sute de conturi false!
Aceeasi persoana are 7-8-10 conturi false!
Caz concret, Vineri saptamana trecuta, mi-a venit cineva cu un calculator luat de pe OLX, placa de baza nefunctionala...prinde orbul scoate-i ochii! Paguba de 600 lei! Si nu e singurul!

| adrianbestboy98 a răspuns (pentru K0sti):

Eu cumpar de ani buni de pe okazii si niciodata nu am avut probleme, la fel si cu olx(ma rog aici doar la xbox da am rezolvat eu si merge)

| Dintrebare a răspuns:

Eu zic sa ceri detalii la posta/curier sau sa trimiti un mesaj la Olx (contact@olx.ro). Daca e adresa gresita inseamna ca coletul nu a fost ridicat si il vei primi inapoi. Dar trebuie sa te interesezi care e procedura si cat dureaza

| laury24 a răspuns:

Incearca sa il suni pe cel cumparator sau sa iei legatura cu cei de la OLX