| anonim_4396 a întrebat:

am avut un obiect la vanzare si am primit un mesaj cu o adresa de e-mail, si i-am trimis un e-amil acelei persoane si ea mi-a raspuns ( in engleza) sa-i las contul meu bancar sa-mi trimita banii pe produs ( fara sa vada produsul etc) asta nu conteaza, ideea este, poti sa iei virusi doar ca i-am trmis un e-mail?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu urmarea omul virusi ci probabil sa te fraiereasca sa ii dai niste date pesoanel si bancare.

PS. Zii tu te rof personajului @Elianna ca nu am sters nicio intrebare, doar ca dandu mi ignore nu mai vede nimic scris de mine, nu de alta sa nu ramana cu impresia ca are dreptate in continuare. I as scrie si eu dar nu pot ca mi am luat clasicul ignore pentru ca am corectat pe cineva. Ms

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Poti lua si virusi daca deschizi mailuri de la necunoscuti si poti pierde si banii din cont daca dai contul orsicui.

| suntserios a răspuns (pentru Elianna):

Sa iei tu virusi de la trimiterea de mail. chiar tu recunosteai ca nu te pricepi la domeniu asta intro alta intrebare. de ce insisti sa raspunzi... ca nu o faci deloc bine

| Elianna a răspuns (pentru suntserios):

Am sa-ti raspund pentru ultima oara si apoi te bag la ignor. Persoana spune ca a primit un mesaj cu o adresa de mail. ACEL mesaj primit este problema.Normal ca nu iei virusi daca trimiti. Nu asta am vrut sa spun.

| Razva26 a răspuns (pentru Elianna):

De la. suntserios ""PS. Zii tu te rof personajului @Elianna ca nu am sters nicio intrebare, doar ca dandu mi ignore nu mai vede nimic scris de mine, nu de alta sa nu ramana cu impresia ca are dreptate in continuare. I as scrie si eu dar nu pot ca mi am luat clasicul ignore pentru ca am corectat pe cineva. Ms

suntserios
| suntserios a răspuns:

De l-a trimis mail nu iei virusi, dar nu mai continua conversatia cu persoana si in niciun caz nu trimite contul.

| suntserios a răspuns (pentru suntserios):

Ce oameni de 2 lei... raspund in doi peri si tot ei se supara cand sunt corectati

| Razva26 a răspuns (pentru suntserios):

Mi-a trimis un e-mail dar fara nici un document,

| Razva26 a răspuns (pentru suntserios):

Multumesc o sa-i transmithappy

| suntserios a răspuns (pentru Razva26):

Nu urmarea omul virusi ci probabil sa te fraiereasca sa ii dai niste date pesoanel si bancare.

PS. Zii tu te rof personajului @Elianna ca nu am sters nicio intrebare, doar ca dandu mi ignore nu mai vede nimic scris de mine, nu de alta sa nu ramana cu impresia ca are dreptate in continuare. I as scrie si eu dar nu pot ca mi am luat clasicul ignore pentru ca am corectat pe cineva. Ms

| aalexei a răspuns:

Nu, doar daca primesti.

| Razva26 a răspuns (pentru aalexei):

Mi-a trimis un e-mail dar fara nici un document.

| Razva26 a răspuns:

Mi-a trimis un e-mail dar fara nici un document