| Pufi1999 a întrebat:

Schimb stickere promotia "Aventura este pentru tine" de la Kaufland in Caransebes.

6 răspunsuri:
| Byanka13 a răspuns:

Schimb si eu stickere. De care ai venoie? Ce dubluri ai?

| Pufi1999 explică (pentru Byanka13):

De la port aventura am dublurile 5 3, 1, 5 si am nevoie de 2 si 6
la europa parca am dublurile la 3 si 4 si am nevoie de 1, 2, 5, 6 (dar nu pre le-as vrea)
la legoland am dubluri la 2 si am nevoie de 5 si 6
iar la brasov am dubluri la 3 si atat am nevoie de 1, 2 6

As vrea neaparat 2 si 6 d ela portaventura si 5 si 6 de la legoland

Esti din Caransebes, ne putem intalni intr-o zi sa facem schimb daca ai ce-mi trebuie si mie si daca eu am ce-ti trebuie tie happy

| Byanka13 a răspuns (pentru Pufi1999):

Le am pe toate! Mie imi mai trebui 6 de la toate si cateva la europa parca!

| Pufi1999 explică (pentru Byanka13):

Daca iti trebuie ceva sa zici. Acum mai am si alte dubluri, daca iti trebuie ceva sa-mi zici unde si cand ne intalnim

| ROTazu a răspuns:

Salut. Esti din cluj? daca da intra pe http://totalbl-funnystuff.blogspot.ro/ si putem face schimb. Sittul este rezervat pana in data de 22.07. 2012

| Pufi1999 explică (pentru ROTazu):

Nu, sunt din Caransebes. Pacat...