| Florena26 a întrebat:

Aș dori să-mi comand un set de rujuri mate dar nu știu de care să-mi cumpăr de la Huda Beuty sau de la Kylie. Care sunt mai de calitate (mă refer la rezistență, textură, pur și simplu la calitate )? Ce părere aveți sau ce îmi recomandați?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Huda Beauty din ce ai zis desi cele din gama Sephora cred ca sunt mai ok la un pret mult mai accesibil. Eu le-am descoperit recent si pe cele de la Maybelline din gama Ink si sincer mi se par extrem de bune pentru pretul pe care-l au. Rezista foarte bine, nu usuca buzele si aplicatorul e genial.

| Bondarel99 a răspuns:

Ambele dar sa le comanzi de un magazin autorizat unde vând produse originale, eventual sa te duci la Sephora sau pe unde mai au ei. Dacă vrei sa îți iei acele fake-URI care exista pe net, mai bine te lipsești, sunt periculoase, mult mai bune sunt rujurile de la AVON.

| Ioana184 a răspuns:

Eu aș alege cele de la huda beuty ptc sunt foarte bune, și la preturi acceptabile, cele Kylie au doar ambalajul frumos cat de cat, și m-am interesat, crapă pe buze