| andrai a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon si nu ma pot hotara intre Samsung galaxy s2 si Samsung galaxy s3 mini. va rog sa ma ajutati! happy

7 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

Eu vreau sa-mi cumpar Samsung Galaxy S3 mini dar sa vad daca imi permit.Sunt amandoua telefoane foarte bune.Sa te bucuri de oricare il vei cumpara!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu aş alege Samsung Galaxy S2 deoarece este mai mare şi arată mai bine, părerea mea!

Pa-pa.

| stroedaniel13 a răspuns:

La performanta este mai bun galaxy s3 mini si sincer este un telefon care le are cam pe toate.

Adica uite-te si tu are un procesor puternic, gps, 1 gb ram camera principala de 5mp + camera secundara iar la capitolul display se prezinta normal.

Iti recomand sa te uiti si peste parerile celor care l-au cumparat deja. Le gasesti aici, la comentarii: http://bit.ly/12GE29I

| Athée a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy S2.

| AlexDu a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Mini mi se pare cel mai potrivit.
Asta e parerea mea.:d

| MishelleArt a răspuns:

Ai aici niste raspunsuri care iti pot fi de ajutor. Bafta! :)
http://www.tpu.ro/......-si-de-ce/

| AnduBlondi a răspuns:

Ambele sunt bune, dar iti recomand s2.