| ჯpLaNe a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon, am un buget de maxim 1250 lei (12 milioane jumate).
M-am gandit sa-mi iau un s3 dar m-ar incanta si s4 mini.
Voi ce parere aveti? Care e mai bun?

4 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Http://www.internity.ro/telefoane/yezz/yezz-andy-a6m.html

eu am asa ceva si sunt foarte multumit. il gasesti la internity la 1150 ron

| hp8510p a răspuns:

Un S3 i9305(daca mai gasesti modelul asta). Modelul asta are in plus inca 1gb de RAM si 4G.

| kim26 a răspuns:

Ti-as recomanda un HTC One mini, la banii astia. este cel mai bun, si are si un design foarte frumos!

| strike002 a răspuns:

Eu am S3 si sunt foarte multumit de el iar pentru un smartphone chiar tine bateria.E adevarat ca S4 mini e model mai nou dar S3 e mult superior la tot.
Asta e parerea mea, aceeasi decizie a trebuit sa o iau si eu si nu o regret deloc