| Lexuca a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon nou. Eu m-am gandit la Allview P5 mini. Ce parere aveti despre el? Merita sa-l cumpar? :*

10 răspunsuri:
| oldschoolrom a răspuns:

Si ce daca este marca romaneasca? Am acest telefon, dar nu mini doar Allview P5 si il am de doua luni iar pana acum nu am avut probleme.Se misca rapid, pentru ca are procesorul mare.Si majoritatea telefoanelor fie Nokia/Samsung se produc in China din ce stiu eu, doar brandul conteaza, ca nume. Daca specificai ce buget ai, gen 2000 RON normal ca Samsung este de preferat daca ai buget maxim 1000 RON recomand Allview.Iti dau garantie asa ca nu e panica.

| Lexuca explică (pentru oldschoolrom):

Deci zici ca e bun telefonul. Eu as vrea sa mi-l iau, dar sunt un pic confuza. Unii imi zic ca e ok, altii ca nu. sad

| oldschoolrom a răspuns (pentru Lexuca):

Intotdeauna la orice lucru din lume, o parte o sa spuna ceva si alta altceva insa e bun dar mai slab decat Allview P5 pretul spune totul, e de 2x mai ieftin decat Allview P5.

| Lexuca explică (pentru oldschoolrom):

Cred ca pana la urma imi iau un Samsung Galaxy. laughing

| oldschoolrom a răspuns (pentru Lexuca):

Cum crezi tu ca este mai bine.

| Beretta a răspuns:

La pretul asta nu gasesti unul mai bun, acum nu stiu, nu am avut de a face cu marca Allview pana acum, stiu doar ca e marca romaneasca

| TarjaTurunenFan a răspuns:

Mai bine iti iei un Samsung sau Nokia!
Nu fa o greseala asa imensa!

| STyL3z a răspuns:

Nu nici gand

| Marina01 a răspuns:

Eu am auzit de la diverse persoane ca aceasta marca de telefoane este absolut o chinezarie ieftina ...eu iti zic ca nu are rost sa arunci banii pe marci necunoscute, ia-ti un Lg, Nokia, Samasung orice!

| deea233love a răspuns:

Nici gand sa-ti ei un asa tel. mai bine ia-ti Samsung sau Nokia