| hi a întrebat:

Buna TPU as dori sa cumpar un telefon de pe tocmai.ro un s3 sau un s4 mini la vreo 6-8 milioane maxim ce parere aveti merita sa cumperi de pe siteul acela sau nu? multumesc!

Răspuns Câştigător
| Legend123 a răspuns:

Da,tocmai.ro este cel mai bun site de vanzare-cumparare pe care l-am vazut. Poti verifica coletul si pe langa asta transportul este gratuit, daca esti nemultumit de ce primesti il trimiti inapoi..maxima incredere in acest site si eu am cumparat de pe el si am fost foarte multumit, in schimb de pe olx.ro mi-am luat o teapa de 250 de lei happy BAFTA

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ai garanţia de verificare la livrare. Eu îţi recomand S4 Mini.

| ElectronicPieces a răspuns:

Mi-am luat o tableta de pe eMAG. Îți recomand site-ul!

| Ciobanu_Gabi_1990 a răspuns:

Da merita mai ales ca poti verifica coletul inainte de a plati. Eu-s pro cand vine vorba de a cumpara de pe Tocmai