| Popintinio a întrebat:

Salut ma gandeam sa imi iau un telefon nou de buget si ma uitam pe la Vodafone si am vazut Vodafone smart 4 mini si Vodafone smart mini ce parere aveti? Se merita? Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| SoNiCxXx a răspuns:

Eu am Vodafone Smart mini si sunt multumit de el adica e OK si la partea tactica si la dimensiuni si ca greutate si ca telefon. Nu am avut probleme cu el nici o data...

1 răspuns:
| Cesare a răspuns:

E un telefon bun de buget il cazul in care nu vrei sa te joci jocuri ca Real racing 3, gt racing 2, etc.
Poti sa te joci jocuri ca Temple Run 2, subway surfers, etc.

*Face poze destul de bune pentru o camera de 3.2!
*Bateria tine 5-6 ore de gaming.
*E destul de usor si subtire!
*Se incalzeste destul de tare dupa 15 min de jocuri.

Deci, per total e un telefon bun pentru un buget scazut!