| alex999 a întrebat:

Hey TPU.As vrea sa-mi iau si eu un telefon bun dar la un pret mic si nu stiu ce sa aleg.As vrea sa aleg intre Nokia Asha 311 si Samsung Galaxy Y.Care credeti ca e mai bun? Eu il vreau in special pentru jocuri si aplicati.Din cate am vazut pe youtube galaxy Y ar avea jocuri mai faine cu o calitate mai mare...dar sunt unii care zic ca Asha e mai bun.Ce credeti?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Nokia Asha 311 este mai performant dpdv tehnic.

Pentru comparaţie şi specificaţiile tehnice vezi linkul :
http://www.smartprix.com/......7_1783.php

Totuşi, dacă doreşti aplicaţii şi jocuri CRED că cel mai bun ar fi Samsung-ul, deoarece are mai multe aplicaţii/jocuri downloadabile ( gratuit )!

| JustOneLife a răspuns:

Eu zic sa nu iti iei nici Asha nici Y.ia-ti Samsung Galaxy Ace.Sincer e foarte bun telefonul.( totusi daca nu vrei mai bine galaxy Y laughing )

| Ooanna a răspuns:

Samsung galaxy cat