| 23423423 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon si nu stiu ce sa aleg dintre Samsung Galaxy Ace si Nokia 701. ce imi sugerati? Multumesc. Ofer FUNDA

7 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu ai spus pretul pentru fiecare in parte.
Oricum, recomand un telefon cu Android 4.0 (macar) si procesor de 1 ghz (macar).

| iuli000 a răspuns:

Eu recomand Allview a4all

| DeeaDeDeea2000 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace big grin L-am avut si e chiar util.

| R4uLzZz a răspuns:

Salut. Eu ti-as recomanda Samsun Galaxy Ace pentru ca merg jocurile, aplicatiile, si funcioneaza foarte bine.

| DaftPunk a răspuns (pentru R4uLzZz):

Jocurile, aplicatiile merg chiar si pe Java.Detaliaza.

| R4uLzZz a răspuns:

Merg si pe Java dar eu ma refer la jocurile alea 3d noi de exbig grinark Knight Rises, Temple Run, Iron Man3, Real Racing...

Nokia 701... e un telefon mobil destul de bun! Am avut si eu asa telefon!