| AlexFcd a întrebat:

Astazi am facut comanda pe eMAG de o tableta de 249, 99 lei si scria ca nu mai e in oferta eMAG asa ca am dat pe casuta in care scrie resigilata la 209, 99 lei,dupa ce am completat tot si am facut comanda cand am intrat pe acelasi site la oferta asta cu tableta scria ca e resigilata de la 249, 55 lei ..Asa ca trebuie sa platesc 209 lei pe comanda nu?

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Atunci,doar atat platesti. Nu o sa iti schimbe pretul dupa ce ai facut comanda.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti vine la pretul cu care ai comandat-o.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Nu ai primit un mail cu datele comenzii?

| AlexFcd explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Ba da d-le si scrie ca imi vine comanda luni cu pretul de 209, 99 lei si transport gratuit.

| AlexFcd explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Multumesc mult d-le, ma-ti usurat ..Eram ingandurat ca am doar 220 lei buget si stiti d-vs cum e..Multumesc mult!

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru AlexFcd):

Atunci,doar atat platesti. Nu o sa iti schimbe pretul dupa ce ai facut comanda.