| iDangerous a întrebat:

Aţi comandat vreodată de pe eBay? Nu găsesc pe niciun site, la noi, ceea ce îmi trebuie şi un prieten m-a sfătuit să comand de pe acest site. Se trimit comenzile şi la noi în ţară? Cum plăteşti? La poştă, curier sau? Trebuie în lei dolari euro? =.= În cât timp ar ajunge? Îmi trebuie până la sfârşitul lunii.

Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| ElizzaTPU a răspuns:

Buna, uite un art interesant cu info despre ce ai tu nevoie. Sper sa iti fie de ajutor!
http://www.adrianstoian.ro/cumparaturi-de-pe-ebay/

1 răspuns:
| Buutu a răspuns:

Eu am comandat, ai nevoie neapărată de un card cu care să faci plata, nu contează în ce valută e atât timp cât ai banii necesari, se trimit comenzi și la noi în țară.Eu am comandat un sistem PC All-in-One din Canada și a ajuns în patru zile de la comandă prin curier!