| kim26 a întrebat:

Ati comandat vreodata de pe site-ul sammydress? vreau sa stiu daca la sectiunea free shipping, transportul este intr-adevar "free", sau se mai adauga alte taxe? multumesc

2 răspunsuri:
| sosostore a răspuns:

E teapa, citeste de pe internet, ei platesc oameni care sa le faca publicitate insa produsele nu sunt asemanatoare iar de cele mai multe ori nu ajung la destinatar, cauta pe google sammydress bad review. eu nu iti recomand ca stiu de ei, acum faci cum crezi tu

| Iasi_Lenjerie_1983 a răspuns:

Http://www.sammydress.com este un site chinezesc cu produse fake. Daca ai sa cumperi pana in 49$ e posibil sa fie gratis pentru ca iti trimite pachetul prin posta care dureaza cam 1luna poate si mai mult. Vei fi un pic dezamagita de produsul primit. Cius