| abcd_6851 a întrebat:

FUNDA!
ce inseamna Free Shipping?
am comandat ceva de pe internet si scrie acolo "free shipping"
scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| DeEAஐ a răspuns:

Expediere gratuitahappy

3 răspunsuri:
| Vet a răspuns:

Livrare pe gratis, adica comanzi produsul si platesti valoarea acestuia +tva fara transport, astea sunt diferite oferte de pe amazon, ebay.Ai grija majoritatea sunt tepehappy.

| IFever a răspuns:

1.La mana nu se poasteaza la dragoste si sex, doar daca iti comandai si tu niste prezervative sau sex toys.
2. Exista Google Translate, daca si ala esueaza, atunci inseamna "Livrare Gratuita!".

| LNK a răspuns (pentru IFever):

LOL. Nu mai fi asa revoltat, baietas. laughing