| anadark84 a întrebat:

Ati folosit vouchere de pe ivox cumparate pe baza punctelor acumulate? Eu am unul si cand vreau sa-l folosesc imi spune ca nu e valid. Incep sa cred ca e o vrajeala faza asta cu voucherele lor de reducere...

Răspuns Câştigător
| Cristinaceca a răspuns:

Eu am folosit vouchere de pe ivox.ro si nu a avut probleme. Intr-adevar am incercat sa cumpar de doua ori de la Adevarulshop si mi-a dat acelasi mesaj, cum ca nu este valid, dar apoi am vazut ca scrie pe site ca la adevarulshop poti folosi un voucher o singura data. Tu la ce magazin ai incercat? Scrie-le un email ca au adresa de suport

| anadark84 explică (pentru Cristinaceca):

La Tara e voucher-ul. Le-am scris. Initial au zis sa le trimit pe mail codul voucher-ului. Eu am zis ca vrea sa fac plata online. Au raspuns ca daca platesc online nu pot folosi voucher-ul. Ce ciudatenie! Apoi au dat alt mail in care cereau codul si un altul in care imi dadeau sperante ca se poate folosi. Dupa aceea s-a asternut tacerea. Raman cu voucher-ul...

2 răspunsuri:
| anadark84 explică:

Se pare ca astia de la Tara sunt varza. Putin le pasa de clienti!