| Girly97 a întrebat:

Cum rasplateste Mega Image clientii fideli: am cardul Connect cred ca de vreo 3 ani si de mult timp in fiecare zi de joi activez ofertele personalizate care in 96% din cazuri mi se potrivesc si in ultimele luni am tot beneficiat pe langa reducerile Connect si de reduceri de loialitate pe baza punctelor acumulate intr-o luna!
Doar ca in ianuarie 2024 am acumulat aproximativ 775 puncte, am devenit client Gold si mi s-a promis 3% reducere la fiecare achizitie in februarie numai ca in seara asta am facut o achizitie de aproape 11lei si nu am primit nicio reducere, nici macar de cativa bani, desi inainte primeam reduceri de loialitate indiferent de suma platita la casa!
Incredibil! Luna trecuta am facut special cat mai multe cumparaturi la Mega pentru asta! Foarte dezamagita sunt!

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Naspa. N-as putea sa stau sa fac cumpărăturile la un singur magazin pentru niște puncte.

| Girly97 explică (pentru Catrice):

De obicei fac cele mai multe cumparaturi acolo pentru ca este singurul supermarket din oras.