| Alin5644466 a întrebat:

Bună TPU, am o întrebare, am văzut că au băgat la Auchan vouchere de reciclare pentru produsele inextenso si as dori sa stiu daca reducerea de pe vouchere o pot folosi si la hainele care nu scriu inextenso pe ele ( tot la magazinul de la auchan inextenso sunt) si pot folosi voucherele de reducere pentru orice produs de la magazinul inextenso de la auchan? Sau doar la hainele pentru scoala de copii inextenso merg voucherele? Nu stiu sa explic. Sper ca s-a inteles intrebarea

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Ar trebui sa intrebi pe pagina lor de Facebook sau direct la informatii cand te duci in magazinul lor fizic.Eu nu am mai trecut pe acolo, mi se pare ca preturile nu mai sunt deloc ok. Inainte duceam adesea doze pentru reciclat, iar in ultimii ani am dus de cateva ori ulei uzat de la bucatarie in schimbul caruia am primit detergent de vase.

| Alin5644466 explică (pentru dullcat):

Am inteleles, multumesc pentru raspuns

| dullcat a răspuns (pentru Alin5644466):

Cu placere.
Multumesc si eu pentru funda.

| Alin5644466 explică (pentru dullcat):

Cu placere happy