| DenizaVonDe a întrebat:

Auziti? De unde pot cumpara Monster Energy in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Maduux a răspuns:

Gara de Nordd; x pe la buticurile aleaaa:d funaaa?puppy dog eyes

11 răspunsuri:
| darkcloud256 a răspuns:

Comanda-ti de pe net.

| DeathTheKid a răspuns:

Care e faza cu chestiile astea Monster? o fata de la mine din liceu vinde asa cevathinking

| sorinL1 a răspuns (pentru DeathTheKid):

E un energizant care nu se g aseste la noi in comert.

| DeathTheKid a răspuns (pentru sorinL1):

Moama si alt energizant nu pot sa bea laughingne-am dat dracu acum vrem numai ce nu putem avea...figurioh go on

| Hellp a răspuns:

Eeee...draci,pe langa ca isi arata ''interesul'' fata de ceva nou/ce nu se gaseste in comert, a pus si o intrebare...deci, primeste si puncte si Monster Energy. (Ce culoare are sigla Monster Energy, a?) big grin

| DenizaVonDe explică (pentru Hellp):

Verde cu negru cea normala iar cea light albastru cu negru =P

| Hellp a răspuns (pentru DenizaVonDe):

Pe ce site te-ai uitat? big grin

| DenizaVonDe explică (pentru Hellp):

De fapt am auzit de la mai multi copii care au facut rost de Monster Energy de la alti prieteni, i am gustat si mi-a placut. M-am infosrmat si am gasit pe site-ul lor oficial http://www.monsterenergy.com/

| Hellp a răspuns (pentru DenizaVonDe):

Prea multe detalii!

| FryBoy a răspuns:

Gasiti monster energy in toate magazinele carrefour pe culoar inainte sa intrati in supermarket la magazinele de presa( magazin cu ziare si reviste) au frigidere mai mici cu racoritoare dar sunt foarte scumpe cam 8 lei pentru o cutie de 0.5 l.

| AnnaLuuv a răspuns:

Buna!

Eu auzisem de energizantele astea ca se gasesc pe la Unirii da nu stiu locul exact.