| DisturbeDd a întrebat:

Sall!
Aveti vreo idee cand apare iphone 5 pe eMAG?

5 răspunsuri:
| MHems a răspuns:

Poza de pe Site-ul acela este cu iPod Touch Generaţia 4. Nu înţeleg ce legătură are cu iPhone 5.

| aBunnyMind a răspuns:

Cand si ceilalalti publica oferta care suna cam asa " precomanda iPhone 5 ". Daca producatorii de top publica astfel de informatie ( gen : DoMo, Flanco, Vodafone, Orange etc) o sa informeze si eMag clientii printr-un email. Data la care se poate da precomanda sau direct comanda este atunci cand toate firmele il vor primi ( cum a fost cu noul iPad ). De obicei Apple publica mai greu produsele lor in Romania ( trebuie sa traduca interfata... Sa castige profit din America sau alte tari in care a fost introdus din prima : China, Japonia...)

| qMoonShine a răspuns:

Sigur o sa il bage imediat. Cauta daca vrei si pe site-ul Apple! big grin