| anonim_4396 a întrebat:

Aveti incredere in magazinele astea online? recomandatimi i mie cateva cu preturi mai reduse

Răspuns Câştigător
| abcde12345 a răspuns:

1. Nu... Dar te asigura ca este marcawinking
2. Daca nu iti place il poti returna
3. Platesti cum vrei pe eMAG

23 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Mie pentru accesorii imi place http://www.crownfashion.ro/ care are si reduceri acum.

| ElizzaTPU a răspuns:

Eu mi-am cumparat accesorii si cizme ugg-uri de pe www.fiora.ro si sunt multumita de produse :)

| abcde12345 a răspuns:

Da, am mare increde... Ne inalnim din nou, apropo...

Magazin de haine este : www.bonprix.ro
Magazin de electrocasnice /electronice : www.emag.ro

Sper ca te-am ajutat!

| abcde12345 a răspuns:

Am uitat sa mentionez...
pe bonprix - transport gratuit | la cumparaturi +100 lei
pe eMAG - transport gratuit | la cumparaturi +100 lei

Si am uitat sa iti spun de haine si pe miniprix.ro

| anonim_4396 explică (pentru abcde12345):

Eu vreau sa-mi iau ipod cum i cu garantia pe loc si-o face?

| abcde12345 a răspuns:

Primesti garantie automat 1 sau 2 ani nu stiu sigur... Si cu cele din dreapta pe care le-ai vazut tu sunt pentru a o extinde. poti suna la acel numar 0747000 sau ceva de genu

| abcde12345 a răspuns:

Http://www.emag.ro/ipod/ipod-shuffle-2gb-argintiu--pmc584bta

Acest ipod are garantie 12 luni

Numar pentru detalii : 0744.700.000

| anonim_4396 explică (pentru abcde12345):

Ai avut sau ai ipod?

| abcde12345 a răspuns (pentru anonim_4396):

1. Nu... Dar te asigura ca este marcawinking
2. Daca nu iti place il poti returna
3. Platesti cum vrei pe eMAG

| ScheißeBeMine a răspuns:

Gasesti multe chestii pe okazii.rowinking
poti cumpara si dupa eMag.ro

| iloona a răspuns:

Eu am cumparat incaltaminte de pe www.sosoni.ro

| Innovation a răspuns:

Pai eu una prefer mai mult sa cumpar din orase si apoi sunt sigura de produs, ma pot uita si la material pe cand pe net nu. Oricum uite aici niste site-uri de haine online:
Www.bershka.com, www.pullbear.com www.stradivarius.com www.newyorker.com

| DeyYyUu a răspuns:

Mai bine le cumperi pe locca uni iti mai dau cu defecte de multe ori la electronice iti dau stricatwinking hainele cu defecte cam mici da cu timpu se rup ma ibn cumperi pe locwinking cred ca te-am ajutatwinking

| abcde12345 a răspuns (pentru DeyYyUu):

Dupa ce ai primit produsul si l-ai testat poti sa il returnezi daca are defecte!

| MaPlictisesti a răspuns:

Ce vrei sa cumperi?

| anonim_4396 explică (pentru MaPlictisesti):

Un ipod

| MaPlictisesti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, sunt de incredere magazinele online (de fapt, 80% dein comert se desfasoara online zilele astea). poti incerca cel.ro, eMAG, ro, azerty.ro. nu recomand pcgarage! (de evitat). Pe langa produs o sa primesti prin curier factura si garantia. In cazul in care nu doresti prin curier, le poti ridica de la sediu/puncte de livrare. Ce buget ai pentru ipod?

| anonim_4396 explică (pentru MaPlictisesti):

Am un mp3 vechi de 3 ani garantia s-a dus de mult mi frica ca se strica si ce ma fac fara mp3 player nu pot fara el, ma intereseaza ipod sulffe asta am fost la mall si se aude fain

| MaPlictisesti a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa cum a mentionat si HazelNuts, iti poti comanda linistit de la Emag. Plata o poti face online sau le sediu/punct de lucru (la caserie). Poti opta pentru livrare la domiciliu (e gratuit peste 100 ron parca) si in cazul asta platesti la curier, daca nu vrei online. In Bucuresti au puncte in zona Unirii, Obor, Crangasi (showroom) si ai la dispozitie 30 de zile ca sa te razgandesti si sa returnezi produsul. Sper ca ti-am fost de folos. Cheers

| anonim_4396 explică (pentru MaPlictisesti):

Ai avut ipod?

| MaPlictisesti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, chiar shuffle, dar era de 1 GB.

| anonim_4396 explică (pentru MaPlictisesti):

Tea multumit?

| MaPlictisesti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, pentru cat costa e ok. eu nu-s fan casti in ear. si oricum, sunt mai pretentioos in privinta asta happy nu ma pune sa dau exemple ca depasesc cu mult valoarea playerului happy cheers

| マリア a răspuns:

Eu una am incredere in ele, am comandat multe lucruri. Depinde insa ce vrei sa cumperi. Pana cum am comandat de pe McMusic.ro, libris.ro si cel.ro. Toate lucrurile mi se par foarte bune si le-am prins si la reduceri. Cat despre transport nu mi e pare scump.