| cr1571n3l a întrebat:

As vrea si eu un magazin online unde se vand gantere, haltere fiare din astea pentru culturism.sa fie la preturi mai reduse. ce magazin stiti de incredere? multumesc

Răspuns Câştigător
| mariuca_1027 a răspuns:

Nu prea ai sanse sa gasesti asa ceva. un magazin online iti trimite produsul prin curier, care e platit la greutatea produsului transportat, si daca de ex. comanzi 2 discuri de 10 kg/buc., platesti cel putin 100 ron pentru. transport. Deci nu renteaza o astfel de afacere cu gantere, haltere, discuri!