| anonim_4396 a întrebat:

Băieţi, v-ar plăcea să primiţi de la iubita voastră acest ceas drept cadou? http://www.avon-shop.ro/......george.jpg

2 răspunsuri:
| AndddRu a răspuns:

Ceasul eeste frumos, dar...este prea barvatesc, matur.happyPoate peste cativa anibatting eyelashes!

| AleX_3918 a răspuns:

Sall Irina! Eu sunt de parere ca e frumos si dragut. depinde ce fel de ceasurii ii plac prietenului taau si cati ani are... dar in rest e OK... si depinde si pentru ce ocazielove struck. Funda?! :*