| SunShine a întrebat:

Ce parere aveti despre hainele comandate de pe net as vrea sa-mi cumpar si nu stiu ce sa fac iti ia taxa la destinatie? cat? sau putem avea incredere in ei? Da-ti niste siteuri cu haine ieftinebig grin

3 răspunsuri:
| FemeiaPaiangan a răspuns:

Stii care e parerea mea? Mai bine te duci tu frumos la magazin si iti cumperi de acolo hainele de care ai nevoie.happy Acelea pot sa-ti fie mici si sunt si mai scumpe.

| mariusmac85 a răspuns:

Miha da e de incredere dar iti ia si taxa de librare la domiciliu trebuie platita si posta rapida.asa ca e in functie de km.cred