| RoxyRoxana99 a întrebat:

Hei!
As vrea sa comand niște haine de pe un site din străinătate, dar nu am card pentru plăti online si nici părinții nu vor sa-si facă. Ma poate ajuta cineva?
Sa comandati voi pentru mine (doar cei care au card, de preferat fete) iar eu plătesc.
Cineva?
Funda.

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Nu cred ca gasesti.iti inchipui ca implica mai multe, adica cineva face comanda cu adresa ta, si banii cand ii mai vede? gandind logic.chiar daca face pe numele ei, cum ti le da, si daca nu-ti convine, caci acolo se mai pun si niste taxe vamale, etc?