| Edina123456789 a întrebat:

Bunã!
Am şi eu o problemã.
Acum am comandat(18.04) de pe Shein şi când am completet datele personale, scriam corect localitatea...dar când am finalizat comanda atunci dădeam seama că scrie Bãile Tusnad în loc de Borsec unde locuiesc.
Şi acum nu o să primesc comanda? ..sau nici nu ştiu ce să fac. Sunt dipersat în momentul asta. Dacã mã poate ajuta cineva? Ce-i de făcut?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa faci asta ziua, nu noaptea cand esti somnoroasă.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca poti anula comanda. E posibil sa reactioneze mai repede decat daca trimiti email ca ai gresit adresa.

| EliLeli a răspuns:

Anuleaza comanda si apoi fa-o din nou asa cum trebuie.

| Edina123456789 explică (pentru EliLeli):

Am anulat si am selectat deja ca vreau bani inapoi pe cardul meu..deci nu stiu inca pot sa l dau din nou? Si iar trebuie se platesc sau cum?
Este prima datã când dau comandă cu cardul şi e noua pentru mine cestia asta

| EliLeli a răspuns (pentru Edina123456789):

Da. Astepti sa-ti intre banii si apoi faci din nou comanda. Poti sa o faci si acum, dar iti vor lua alti bani de pe card, sunt comenzi separate.