| izab3llaa a întrebat:

A comandat cineva de pe site-ul trendzone, acele hanorace japoneze?! Acolo scrie ca sunt trimise dires din japonia, iar in 7 zile de la comanda trebuie sa pui banii in cont, iar apoi in 5-20 de zile vei primi coletul. A comandat cineva?! Eu nu prea am incredere, dar as fi interesata sa cumpar.

2 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Iti spun din experienta pentru ca am patit-o. Pe Trendzone sunt persoane mai mult decat dubioase care te lasa fara bani si pe urma nu mai dau nici un semn. Te sfatuiesc sa nu dai niciodata banii in avans. De multe ori te pacalesti si la ramburs. Mai bine cauta in magazine.

| missClumsy a răspuns:

Nu am incredere in cumparaturile pe net. Mai bine mergi si cauti ceva asemanator intr-un magazin.