| notyourbusiness23 a întrebat:

Buna,
A primit cineva colet din Germania cu firma de curierat Hermes? Daca da, cu ce firma se livreaza odata ajuns in Romania?
Cu awb-ul primit de la Hermes am incercat pe toate site-urile de curierat si imi spun ca awb-ul nu exista.

5 răspunsuri:
| Claudia10girl a răspuns:

O sa primesti sms sau email cu cine iti livreaza. Daca nu trimite un email si intreaba

| notyourbusiness23 explică (pentru Claudia10girl):

S-a livrat cu Fan Courier.
Culmea, curierul n-a trimis sms de dimineata, ci a sunat direct. Mail nu aveam cum sa trimit fiindca nu raspunde nimeni:/

| Claudia10girl a răspuns (pentru notyourbusiness23):

Bun, ca ai rezolvat