| Kazy a întrebat:

Buna all...Cine imi poate da o idee de animal de companie care ma pot juca cu el[sa il tin in mana] in afara de caine sau pisica?
Funda(celui care imi da o idee chiar buna)

Răspuns Câştigător
| SăȘtiCăMereu a răspuns:

1.hamster sunt adorabilihappy
2.o maimuta mica daca parinti nu vor ceva inrudit cu soarecihappy
3.un papagal
4.reptile de tot felul si chiar te poti juca cu ele de ex. testoasa, cameleon chiar si o brosca sageatahappy
5.o chinchila dar ai grija cu elewinking
6.o veverita simpla/siberiana
7.un iepuras
8.un difor pentru. curte
9.un porc de Guineea daca vrei dar ai grija cresc mult si miros
10.nu mai stiu dar ap pus doar pentru a fi nr parhappy

10. motive sa imi dai fundalaughing

17 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un papagal, un hamster

| benny a răspuns:

Sobolan,dihor,hamser,porc de guineea,chinchila,iepure, papagal, maimuta,

| AlexCrb a răspuns:

Rozatoare sau reptile. Veveritele sunt destul de dragute.

| loryi98 a răspuns:

Un chinchila ar fi dragut:X Sau poate un hamster, porc de guineea, cobai

| Flynn2001 a răspuns:

O iguana? Un capibara?

| MuñequitaLoka a răspuns:

O chinchila...sunt foarte dragute si inteligente, eu am avut si sunt foarte prietenoase. de asemenea poti sa optezi pentru un porcusor de guinea si ei sunt cute. oricum ce trebuie sa ai grija e sa nu se simta singuri, daca poti sa iei pereche s-ar simti mult mai bine happy

| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Eu ti-as recomanda un hamster!happy

| danielavinca a răspuns:

Sarpe, tarantula, hamsterlaughing

| krusedsasuke a răspuns:

Poate un papagal.

| Kazy explică:

Am zis ceva care pot tine in mana.si mentionez sa nu puta'

| EmmyMilly a răspuns:

Eu am un iepuras "cap de leu"...il ador!love struck
Acum depinde si de ce preferinte ai

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmmyMilly):

Exista un iepure de rasa gigant, cu parul cret ca un caniche. E deosebit! Si e si mai puturos, toarce ca o pisica cand il tii in brate. As vrea sa-ti povestesc si ce gustos e cu sos de vin, dar cred ca nu e cazul...

| EmmyMilly a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sadic esti:d

| Anonim175 a răspuns:

Un hamster love struck. este mic si dragut tongue. te poti juca cu el smug! kiss

| Palo3000 a răspuns:

Iti poti cumpara un hamster

| LizzUzumaki a răspuns:

Un iepure chiar este distractiv sau porc de Guineea au parul mare le poți pune fundițe și pot comunica și sunt foarte drăguți când mănâncă și totuși nu se satura sau poate o pasare dresata du am avut dar a murit pasarea zbura pe degetul meu și stătea la băițe și inteligenta ea iubea îmbrățișările dar a fost bătrâna de când am luat-o

| CamiiPisiiLil a răspuns:

Pai ar fi foarte dragut sa ai o broscuta testoasa! eu am una de 3 ani, si am obisnuit`o sa se joace.bine,u toate ca nu este atat de distractiv ca si cu un caine,pisica sau alte animale...mie`mi place! nici nu face zgomot, nici mizerie, mananca aproape orice.eu ii dau si cartofi prajiti,si ii iau mancare la pachet de la fast foodlaughing e tare dulce, mai ales dimineata(primavara, vara) cum sta langa geam la caldurica.sau cand dorm cu ea sub perna.mie`mi place.depinde ce preferinte ai si uhwinking